Klimatyzacja Daikin Sensira

Cechy produktu

  • Sprawność sezonowa do A++ w trybie chłodzenia
  • Sterownik Daikin Residential Controller (opcja): steruj klimatem w pomieszczeniach z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji, sieci lokalnej lub Internetu.
  • Cicha praca przy poziomie głośności obniżonym do 21 dBA
  • Wybór produktu na czynnik chłodniczy R-32 zapewnia zmniejszenie oddziaływania na środowisko o 68% w porównaniu do czynnika chłodniczego R-410A i bezpośrednio prowadzi do obniżenia zużycia energii dzięki wysokiej efektywności energetycznej

Korzyści

  • Aplikacja Onecta (opcjonalna)

    Aplikacja Onecta (opcjonalna)

    Sterowanie klimatem wewnętrznym z dowolnego miejsca poprzez smartfon lub tablet.

  • Oszczędzanie energii w trybie bezczynności

    Oszczędzanie energii w trybie bezczynności (Klasa 25, 35)

    Zmniejszenie zużycia o około 80 % w trybie bezczynności.

  • Tryb ekonomiczny

    Tryb ekonomiczny (Klasa 25, 35)

    Zmniejsza zużycie energii, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej. Ta funkcja zapewnia również oszczędzanie energii.

  • Tylko wentylator

    Tylko wentylator

    Klimatyzator może działać jako wentylator, nawiewając powietrze bez chłodzenia lub grzania

  • Tryb komfortowy

    Tryb komfortowy (Klasa 25, 35)

    Gwarancja operacji bez przeciągów. Zimne i gorące powietrze nie jest skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

  • Tryb Powerful (praca na pełnej mocy)

    Tryb Powerful (praca na pełnej mocy)

    Pozwala szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie,; po wyłączeniu funkcji pracy na pełnej mocy, urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy.

  • Automatyczne przełączenie chłodzenie-grzanie

    Automatyczne przełączenie chłodzenie-grzanie

    Automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania w celu osiągnięcia ustawionej temperatury.

  • Cicha praca jednostki wewnętrznej

    Cicha praca jednostki wewnętrznej

    Przycisk „Silent” na pilocie zmniejsza głośność pracy jednostki wewnętrznej o 3dB(A)

  • Automatyczny ruch w kierunku pionowym

    Automatyczny ruch w kierunku pionowym

    Możliwość wyboru automatycznego ruchu klap nawiewu w pionie, zapewniający skuteczne rozprowadzenie powietrza i temperatury w całym pomieszczeniu.

  • Automatyczna prędkość wentylatora

    Automatyczna prędkość wentylatora

    Automatyczny wybór prędkości wentylatora w celu osiągnięcia lub utrzymania wybranej temperatury.

  • Regulacja prędkości wentylatora

    Regulacja prędkości wentylatora (5-stopniowy)

    Umożliwia wybór dowolnej z kilku prędkości wentylatora.

  • Program osuszania

    Program osuszania

    Program umożliwiający zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez wahań temperatury w pomieszczeniu.

  • Filtr powietrza

    Filtr powietrza

    Usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, zapewniając stały nawiew czystego powietrza.

  • 24-godzinny zegar programowany

    24-godzinny zegar programowany

    Można go ustawić tak, aby uruchamiał działanie w dowolnej chwili w okresie 24 godzin.

  • Zdalny sterownik bezprzewodowy

    Zdalny sterownik bezprzewodowy

    Zdalne włączenie, wyłączenie i regulacja klimatyzatora.

  • Automatyczne ponowne uruchomienie

    Automatyczne ponowne uruchomienie

    Po przerwie w dostawie energii elektrycznej, urządzenie uruchomi się ponownie na początkowym ustawieniu.

  • Autodiagnostyka

    Autodiagnostyka

    Ułatwia konserwację, informując o usterkach i nieprawidłowościach w pracy urządzenia.

daikin

 

Cechy produktu

  • Sprawność sezonowa do A++ w trybie chłodzenia
  • Sterownik Daikin Residential Controller (opcja): steruj klimatem w pomieszczeniach z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji, sieci lokalnej lub Internetu.
  • Cicha praca przy poziomie głośności obniżonym do 21 dBA
  • Wybór produktu na czynnik chłodniczy R-32 zapewnia zmniejszenie oddziaływania na środowisko o 68% w porównaniu do czynnika chłodniczego R-410A i bezpośrednio prowadzi do obniżenia zużycia energii dzięki wysokiej efektywności energetycznej

klimatyzacja daikin

Korzyści

  • Aplikacja Onecta (opcjonalna)

    Aplikacja Onecta (opcjonalna)

    Sterowanie klimatem wewnętrznym z dowolnego miejsca poprzez smartfon lub tablet.

  • Oszczędzanie energii w trybie bezczynności

    Oszczędzanie energii w trybie bezczynności (Klasa 25, 35)

    Zmniejszenie zużycia o około 80 % w trybie bezczynności.

  • Tryb ekonomiczny

    Tryb ekonomiczny (Klasa 25, 35)

    Zmniejsza zużycie energii, dzięki czemu można korzystać z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej. Ta funkcja zapewnia również oszczędzanie energii.

  • Tylko wentylator

    Tylko wentylator

    Klimatyzator może działać jako wentylator, nawiewając powietrze bez chłodzenia lub grzania

  • Tryb komfortowy

    Tryb komfortowy (Klasa 25, 35)

    Gwarancja operacji bez przeciągów. Zimne i gorące powietrze nie jest skierowane bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

  • Tryb Powerful (praca na pełnej mocy)

    Tryb Powerful (praca na pełnej mocy)

    Pozwala szybko schłodzić lub ogrzać pomieszczenie,; po wyłączeniu funkcji pracy na pełnej mocy, urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy.

  • Automatyczne przełączenie chłodzenie-grzanie

    Automatyczne przełączenie chłodzenie-grzanie

    Automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania w celu osiągnięcia ustawionej temperatury.

  • Cicha praca jednostki wewnętrznej

    Cicha praca jednostki wewnętrznej

    Przycisk „Silent” na pilocie zmniejsza głośność pracy jednostki wewnętrznej o 3dB(A)

  • Automatyczny ruch w kierunku pionowym

    Automatyczny ruch w kierunku pionowym

    Możliwość wyboru automatycznego ruchu klap nawiewu w pionie, zapewniający skuteczne rozprowadzenie powietrza i temperatury w całym pomieszczeniu.

  • Automatyczna prędkość wentylatora

    Automatyczna prędkość wentylatora

    Automatyczny wybór prędkości wentylatora w celu osiągnięcia lub utrzymania wybranej temperatury.

  • Regulacja prędkości wentylatora

    Regulacja prędkości wentylatora (5-stopniowy)

    Umożliwia wybór dowolnej z kilku prędkości wentylatora.

  • Program osuszania

    Program osuszania

    Program umożliwiający zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez wahań temperatury w pomieszczeniu.

  • Filtr powietrza

    Filtr powietrza

    Usuwa unoszące się w powietrzu cząsteczki kurzu, zapewniając stały nawiew czystego powietrza.

  • 24-godzinny zegar programowany

    24-godzinny zegar programowany

    Można go ustawić tak, aby uruchamiał działanie w dowolnej chwili w okresie 24 godzin.

  • Zdalny sterownik bezprzewodowy

    Zdalny sterownik bezprzewodowy

    Zdalne włączenie, wyłączenie i regulacja klimatyzatora.

  • Automatyczne ponowne uruchomienie

    Automatyczne ponowne uruchomienie

    Po przerwie w dostawie energii elektrycznej, urządzenie uruchomi się ponownie na początkowym ustawieniu.

  • Autodiagnostyka

    Autodiagnostyka

    Ułatwia konserwację, informując o usterkach i nieprawidłowościach w pracy urządzenia.

Dane techniczne

Tabela specyfikacji FTXF-D

FTXF20D5V1BFTXF25D5V1BFTXF35D5V1BFTXF42D5V1BFTXF50D2V1BFTXF60D2V1BFTXF71D2V1B
Pobór mocyChłodzenieNom.kW0.0230.0230.0290.0400.0290.0320.032
GrzanieNom.kW0.0230.0230.0290.0400.0320.0350.035
CasingColourBiałyBiałyBiałyBiałyBiałyBiałyBiały
WymiaryJednostkaWysokośćmm286286286286295295295
Szerokośćmm770770770770990990990
Głębokośćmm225225225225263263263
CiężarJednostkakg8.008.008.509.0013.513.513.5
WentylatorPrzepływ powietrzaChłodzenieWysokim³/min9.810.011.512.616.817.317.3
Mediumm³/min888914.414.814.8
Niskim³/min6.06.26.46.911.912.212.2
Cicha pracam³/min4.34.34.44.910.510.710.7
GrzanieWysokim³/min10.410.411.912.817.317.917.9
Mediumm³/min8.38.48.68.814.815.815.8
Niskim³/min6.26.46.56.712.212.812.8
Cicha pracam³/min5.35.35.35.210.711.311.3
Poziom mocy akustycznejChłodzeniedBA53.054.054.059.0596062
OgrzewaniedBA55.055.056.059.0616262
Poziom ciśnienia akustycznegoChłodzenieWysokidBA39.040.043.045.0434546
MediumdBA33.033.034.036.0394142
NiskidBA25.026.027.030.0343637
Cicha pracadBA20.020.020.022.0313334
GrzanieWysokidBA39.040.040.044.0424445
CzynnikdBA34.034.035.034.0384041
NiskidBA28.028.029.028.0333536
Cicha pracadBA21.021.021.022.0303233
Piping connectionsCieczŚr. zew.mm66666.356.356.35
GazŚr. zew.mm9.509.509.509.5012.712.712.7
Spust18181818181818
Control systemsPilot na podczerwieńARC470A1ARC470A1ARC470A1ARC470A1ARC470A1ARC470A1ARC470A1
Wired remote controlBRC073A1BRC073A1BRC073A1BRC073A1BRC073A1BRC073A1BRC073A1
Standardowe akcesoriaInstrukcja instalacji1111111
Instrukcja obsługi1111111
Baterie1111
Zdalny sterownik bezprzewodowy1111111
Baterie suche typu AAA2222222
Uchwyt do pilota1111111
Płyta montażowa1111111
Śruby mocujące jednostkę wewnętrzną2222222
Ogólne zalecenia dotyczące bezpieczeństwa196196196196
ZasilanieNameV1V1V1
Faza1~1~1~1~1~1~1~
CzęstotliwośćHz50505050505050
NapięcieV220-440220-440220-440220-440220-240220-240220-240
Uwagi(1) – Chłodzenie: temp. wewn. 27°CDB, 19,0°CWB; temp. zewn. 35°CDB; długość równoważna instalacji rurowej: 5 m; różnica poziomów: 0 m(1) – Chłodzenie: temp. wewn. 27°CDB, 19,0°CWB; temp. zewn. 35°CDB; długość równoważna instalacji rurowej: 5 m; różnica poziomów: 0 m(1) – Chłodzenie: temp. wewn. 27°CDB, 19,0°CWB; temp. zewn. 35°CDB; długość równoważna instalacji rurowej: 5 m; różnica poziomów: 0 m(1) – Chłodzenie: temp. wewn. 27°CDB, 19,0°CWB; temp. zewn. 35°CDB; długość równoważna instalacji rurowej: 5 m; różnica poziomów: 0 m
(2) – Grzanie: temp. wewn. 20°CDB; temp. zewnętrzna 7°CDB, 6°CWB , równoważna instalacja chłodnicza: 5 m (w poziomie)(2) – Grzanie: temp. wewn. 20°CDB; temp. zewnętrzna 7°CDB, 6°CWB , równoważna instalacja chłodnicza: 5 m (w poziomie)(2) – Grzanie: temp. wewn. 20°CDB; temp. zewnętrzna 7°CDB, 6°CWB , równoważna instalacja chłodnicza: 5 m (w poziomie)(2) – Grzanie: temp. wewn. 20°CDB; temp. zewnętrzna 7°CDB, 6°CWB , równoważna instalacja chłodnicza: 5 m (w poziomie)
(3) – Dane elektryczne, patrz oddzielny rysunek(3) – Dane elektryczne, patrz oddzielny rysunek(3) – Dane elektryczne, patrz oddzielny rysunek(3) – Dane elektryczne, patrz oddzielny rysunek
Przewiń do góry