Klimatyzator Midea BLANC

Klimatyzacja zadba już nie tylko o komfort w pomieszczeniu, ale też o nasze zdrowie! Połączenie funkcji grzania i chłodzenia z Super Jonizatorem i filtrem BIO HEPA to strzał w dziesiątkę. A co najważniejsze – urządzenie nie traci przy tym na swojej funkcjonalności, jego pierwotne przeznaczenie pozostaje bez zmian.

UNIKATOWE CECHY:

 

SUPER COOL

Poczuj się komfortowo w zaledwie 30 sek. Teraz możesz osiągnąć żądany efekt chłodzenia, w czasie o połowę krótszym od standardowego. Super silny nawiew szybko schłodzi Twoje pomieszczenie nawet do 17°C.

SUPER JONIZATOR

Możesz zapewnić świeże i zdrowe powietrzew swoim pomieszczeniu dzięki wbudowanemu w klimatyzator jonizatorowi powietrza. Uwalniając jony ujemne i dodatnie, eliminuje z otoczenia nieprzyjemne zapachy, kurz, dym i pyłki.

TRYB ECO

Funkcja ECO automatycznie dostosowuje prędkość przepływu przez jednostkę wewnętrzną i nastawę temperatury, celem osiągnięcia maksymalnie efektywnej energetycznie pracy urządzenia. Pobór energii elektrycznej zostaje znacząco ograniczony, co daje ponad 60% oszczędności w porównaniu do standardowej pracy klimatyzatora.

EKOLOGICZNY CZYNNIK R32

Czynnik R32 ma prawie trzykrotnie mniejszy wpływ na globalne ocieplenie w stosunku do tradycyjnego czynnika chłodniczego R410A i o 10% większą efektywność energetyczną urządzenia!

 

TRYB GEAR

Dzięki możliwości regulacji pracy sprężarki oraz temperatury nawiewanego powietrza, można kontrolować zużycie energii i decydować o maksymalnym poziomie intensywności pracy urządzenia.

 

ZAPAMIĘTYWANIE USTAWIEŃ ŻALUZJI

Po ponownym uruchomieniu jednostki, żaluzje sterujące nawiewem w pionie zostaną automatycznie ustawione w ostatnio obowiązującej pozycji.

 

FUNKCJA FOLLOW ME

Czujnik temperatury został wbudowany w pilot bezprzewodowy. Dzięki temu pomiar temperatury może być dokonany bliżej Ciebie, a praca klimatyzatora dokładniej dopasowana do faktycznych warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

ZDROWE POWIETRZE

Bogaty wybór filtrów powietrza zapewnia dokładne oczyszczenie powietrze w pomieszczeniu. W standardzie także fltr bioHEPA, który pozwala na zatrzymanie 99% pyłu o rozmiarze większym niż 0,3µm, w tym także bakterie i wirusy.

STANDBY 1W

Pobór energii elektrycznej w trybie czuwania klimatyzatora Midea wynosi zaledwie 1W

 

SAMOCZYSZCZENIE

Funkcja obejmuje czyszczenie wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej, poprzez jego osuszenie po pracy w trybie chłodzenia, a także oczyszczenie wymiennika ciepła jednostki zewnętrznej. Czyszczenie wymiennika ciepła w jednostce zewnętrznej, polega na włączeniu wentylatora w kierunku przeciwnym do pracy standardowej.

INTELIGENTNE STEROWANIE

Aplikacja MideaAIR, oparta na dostępie do chmury w ramach M-Smart Security Protocol, sprawia, że korzystanie z klimatyzatora w domu jest łatwiejsze, sprytniejsze oraz bardziej wygodne dzięki wszechstronnym funkcjom dostępnym w zasięgu ręki.

 

klimatyzacja midea blanc turek

 

Dane techniczne

klimatyzacja midea blanc dane techniczne

Karty katalogowe i certyfikaty

blanc klimatyzator midea turek

Karta katalogowa – Klimatyzacja Midea Blanc

Certyfikat autoryzowanego instalatora urządzeń klimatyzacyjnych marki Midea.
klimatyzacje midea
Certyfikat autoryzowanego instalatora urządzeń klimatyzacyjnych marki Midea z serii Midea VRF.

Instrukcje

klimatyzacja midea blanc instrukcja

Wideo

 

Scroll to Top